Мильні бульбашки (Генератор мильних бульбашок)

Генератор мильних бульбашок - це спеціальний пристрій, за допомогою якого виробляється безліч мильних бульбашок різного розміру. Він розкидає їх на відстань близько 5-10 метрів. Мильні бульбашки ідеально підходять для шкільної дискотеки, весілля (першого танцю молодят), дня народження, випускного тощо.

Мильні бульбашки дуже гарно виглядають і створюють святковий настрій, романтику і веселощі. Це завжди повний заряд позитиву. Вони здатні подарувати відчуття радості і в одну мить змусити посміхатися всіх ваших гостей, як дітей так і дорослих.

Аеромагіє пропонує в оренду професійну машину бульбашок, яка здатна генерувати мильні бульбашки на відстано 5-10 метрів та на висоту 5 - 6 м.

Ми пропонуєм оренду генератора мильних бульбашок на все весілля, за вартістю - 700 грн. У вартість включено: доставка по м.Львову, 2 л. спеціальної рідини (вистачить для безперервної роботи на протязі 60-70 хв.)

Вартість доставки за межі м.Львова оплачується за домовленістю.

Рідина, яка використовується в генораторах мильних бульбашок, екологічно чиста, без запаху та не залишає слідів на одязі та в приміщянях де експлуатується.